خانه » آموزش دانلود محصولات

آموزش دانلود محصولات

برای اینکه شما عزیزان کمترین مشکل را داشته باشید و در سریع ترین زمان ممکن مطالب مورد نظر خود را خرید و دانلود کنید، ما آموزشی از نحوه خرید از درگاه اینترنتی و همینطور دریافت مقالات را آماده کرده ایم.

آموزش به 2 بخش تقسیم شده است که در بخش اول شما با نحوه پر کردن فرم خرید و پیش فاکتور آشنایی پیدا می کنید و در بخش دوم شما با نحوه پرداخت در سایت بانک آشنا می شوید.

بخش اول : نحوه سفارش

 • در ابتدا شما باید بر روی خرید که قیمت مقاله مورد نظر نوشته شده است کلیک کنید.

1

 • بعد از کلیک صفحه جدیدی برای شما باز می شود که به صورت زیر می باشد و ما کلیه موارد را توضیح داده ایم.

2

 1. شما نام مطلبی که قصد خرید و دانلود آن را دارید، به اضافه قیمت آن را مشاهده می کنید.
 2. شما در این صفحه باید اطلاعات شخصی خود را وارد کنید که اولین فیلدی که شما باید آن را پر کنید، آدرس ایمیلتان را بنویسید تا بعد از اینکه خریدتان کامل شد یک نسخه از مقاله به ایمیلی که وارد کردید فرستاده می شود.
 3. در فیلد بعدی شما نام خود را وارد می کنید.
 4. فیلد چهارم شما می توانید نام خانوادگی خود را وارد کنید که البته این گزینه اجباری نیست.
 5. و در آخرین مرحله از این بخش شما بر روی دکمه خرید و دانلود کلیک می کنید.

بخش دوم : چگونگی پرداخت

در این بخش شما ابتدا باید رمز اینترنتی (رمز دوم) را فعال کرده باشید.

3

 1. در ابتدا شما باید شماره 16 رقمی مندرج شده بر  روی کارت را وارد کنید.
 2. در فیلد بعدی رمز اینترنتی یا همان رمز دومی که به آن اشاره شده را باید وارد کنید (برای فعال کردن این رمز شما باید از طریق دستگاه های خودپرداز استفاده کنید.)
 3. در فیلد سوم شما باید کد CVV2 که آن را با کد اعتبارسنجی نیز می شناسند وارد می کنید (یک کد 3 یا 4 رقمی که بر روی کارت نوشته شده است و اگر بر روی کارت وجود نداشت با مراجعه به دستگاه های ATM می توانید آن کد را دریافت کنید.
 4. در مرحله بعد شما تاریخ انقاضی عابر بانکتان را می نویسید.
 5. و در آخرین مرحله از این بخش نیر کد امنیتی که سایت بانک مورد نظر نشان داده است را در فیلد مخصوص به خود تایپ می کنید و بر روی دکمه پرداخت کلیک می کنید.

دانلود مقاله پرداخت شده

در آخر شما مجدداً به سایت انتقال داده می شوید و مسخصات خرید شما نشان داده شده است و در پایین همین صفحه لینک دانلود را می توانید ببینید.

توجه داشته باشید خرید شما زمانی کامل شده است که شما شماره ارجاء یا شماره تراکنش خرید (شماره 12 رقمی) را بعد از پرداخت از بانک دریافت کرده باشید

4

به همین آسانی می توانید از سایت ما، مقاله مورد نظر خود را دانلود کنید.

شما برای اینکه مطمئن شوید که سایت با مشکلی روبرو نیست و اعتمادی به آن ندارید، می توانید به صفحه تست خرید بروید و مقاله ای که به عنوان تست گذاشته شده است را فقط با پرداخت 100 تومان دانلود کنید.

اشتراک گذاری
ایمیل شما آشکار نمی شود
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز