خانه » مقالات کارآموزی » دانلود مقاله کارآموزی حسابداری بانک ملت

دانلود مقاله کارآموزی حسابداری بانک ملت

دانلود مقاله کارآموزی حسابداری در بانک ملت از سری مقالات کارورزی با 55 صفحه و فرمت اجرایی Word

گزارش کارآموزی حسابداری بانک ملت را پس از استقبال شما عزیزان از گزارشات کارآموزی، در این لحظه از سایت دانلود آرتیکل فراهم کرده ایم که لینک دریافت این مقاله در انتهای توضیحات گذاشته شده است. این گزارش کارورزی از 5 فصل تشکیل شده است که ما در اینجا عنوان های مهمی که در این پنج فصل آمده است را ذکر می کنیم.

در فصل اول ساختار بانک ملت یعنی معرفی و تاریخچه این بانک را بازگو کرده ایم. در فصل دوم ارزیابی نظام بانکی را مورد بررسی قرار داده ایم. در سومین فصل، به موضوع تئوری حسابداری بانکی (سیستم های حسابداری دولتی و سیستم های حقوق و دستمزد) اشاره شده است. سیستم های حسابداری بانکی عنوان فصل چهارم از این گزارش کارآموزی می باشد که انواع طبقه بندی حساب ها در سیستم بانکی، جایگاه سود و زیان در حسابداری، تفاوت بین عملیات بانکها با موسسات مالی، ریسک های مهم صنعت بانکداری و چند موضوع دیگر … در این فصل، مطالبی پیرامون آنها بیان شده است. و در آخرین فصل، یعنی فصل پنجم نتیجه گیری نوشته شده است.

دانلود گزارش کارآموزی حسابداری در بانک ملت

دانلود گزارش کارآموزی حسابداری در بانک ملت

معرفی بانک ملت

بانک ملت در تاریخ 29/01/1358 از ادغام ده بانک‌ سابق‌ کشور‌ و با سرمایه‌ 33/5 میلیارد ریال فعالیت خود را به عنوان‌ یک بانک تجاری آغاز نمود.

بانک‌ ملت در آغاز فعالیت با مشکلات عدیده ‌ای از جمله‌ ناهمگونی و عدم تجانس در‌ زمینه ‌های‌ مختلف به دلیل وجود‌ شرایط‌ غیر یکسان و کاملا نامتناسب در واحدهای سابق عضو گروه ملت روبرو بود، بانکه ای تشکیل‌ دهنده دارای نظام اداری و تشکیلاتی و روش های کاری کاملا متفاوتی بوده و مجموعه شیکه بانکی به دلیل ادغام چند بانک‌‌ به هیچ عنوان تناسبی با نیازها نداشت، بنابراین‌ پس از شروع فعالیت تلاش گسترده‌ ای در جهت بهبود، اصلاح و یکنواخت نمودن‌ روش های کار و تدوین طرح های متنوع و گسترده در ارتباط با نظام اداری‌ و تشکیلاتی‌‌ متناسب با حجم فعالیت روبه رشد انجام‌ گرفت.

در همین راستا ضوابط و آئین ‌نامه‌ های‌ لازم جهت جریان یافتن صحیح امور و همچنین تنظیم شبکه شعب به منظور ارائه‌ خدمات بانکی در‌ نقاط‌ مختلف به صورت‌ اصولی و متناسب تنظیم گردید.

4000 تومان – خرید
اشتراک گذاری مقاله
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز