خانه » مقالات کارآفرینی » دانلود پروژه کارآفرینی کارگاه خیاطی تولید مانتو

دانلود پروژه کارآفرینی کارگاه خیاطی تولید مانتو

دانلود طرح توجیهی احداث کارگاه خیاطی تولید مانتو از سری مقالات کارآفرینی با 53 صفجه و فرمت اجرایی word

راه اندازی کارگاه خیاطی برای تولید مانتو موضوع این مقاله از سایت دانلود آرتیکل می باشد که شما بعد از توضیحات بعد کارگاه خیاطی تولید مانتو در انتهای پست می توانید این مقاله را تهیه نمایید. محتوای این طرح کسب و کار از 4 فصل تشکیل شده است که در زیر ما فقط عنوان این چهار فصل را ذکر می کنیم.

  1. در فصل اول، کلیات طرح تولید مانتو در کارگاه خیاطی مانند دلایل انتخاب این طرح، میزان مفید بودن طرح، وضعیت و میزان اشتغالزایی و … بیان شده است.
  2. در دومین فصل، روش انجام کار، یعنی تجهیزات و ماشین آلات مورد نیاز کارگاه خیاطی تولید مانتو، فهرست مواد مصرفی، مشخصات نیروی انسانی مورد نیاز، روش های بازاریابی و تبلیغات جهت فروش کالا توضیح داده شده است.
  3. در فصل سوم از این طرح اقتصادی، امور مالی طرح مثل : میزان سرمایه گذاری، محاسبه هزینه ها، محاسبه سود و زیان، تاسیسات مورد نیاز، هزینه های قبل از بهره برداری و هزینه های ثابت، حقوق و دستمزد پرسنل و دیگر هزینه مربوط به این کارگاه تولیدی بیان شده است.
  4. و در آخرین فصل، به نتیجه گیری و پیشنهادات مورد نیاز جهت تاسیس کارگاه خیاطی تولید مانتو پرداخته شده است.
پروژه کارآفرینی احداث کارگاه خیاطی تولید مانتو

پروژه کارآفرینی احداث کارگاه خیاطی تولید مانتو

طرح توجیهی کارگاه خیاطی تولید مانتو

زیبایی و زیبا آفرینی از جمله خواسته های تمام انسان ها است و این زیبایی در مورد زن بیشتر مد نظر بوده است. آنچه که بر زیبایی یک زن می افزاید و جمال او را دو چندان می سازد، پوشش و طرز لباس پوشیدن او است. لباس و پوشش زن، جذابیت او را بیشتر ساخته و علاوه بر این نوع لباس نشانه عفت و پاکدامنی یک زن محسوب می گردد. بنابراین آفریدن بهترین و برازنده ترین لباس و همچنین انتخاب زیباترین رنگ ها در طی سالیان دراز مورد توجه بوده و همیشه سعی بر این بوده که با پوشانیدن جامعه ای بر تن، زیبایی ها را بیشتر و زشتی ها را نهان سازند.

از قدیم الایام، لباس را نه تنها برای حفظ بدن در مقابل سرما و گرما، بلکه پوششی جهت حفظ و مخفی نگه داشتن بدن در برابر چشم دیگران بوده است. با مرور زمان، همراه با پیشرفت زندگی و سطح فکر انسان ها این پوشش نیز تکامل یافته و شکلی بهتر و پسندیده تر به خود گرفته است.

انسان های وحشی و قبایل جنگلی نیز با آویزان نمودن برگ های درختان بریدن خود، از این امر مستثنی نبوده اند. آنچه که انسان را به این کار وا می دارد علاوه بر نیاز بدن به گرم یا خنک شدن، شرم و حیای او است و به طور کلی داشتن این شرم و حیا در نزد زنان بیشتر بوده است.

با توجه به این که انسان در چه جامعه و با چه اصول و عقایدی زندگی می نماید و خواست و برداشت آن جامعه از پوشش چیست، نوع لباس ها نیز متفاوت می باشد. لباسی که یک زن در جامعه غربی بر تن می کند با لباس زن در مشرق زمین، به خصوص در جوامع اسلامی کاملاً متفاوت می باشد.

پس طراحی لباس و دوخت مانتو بسیار حائز اهمیت بوده و آشنایی به اصول صحیح خیاطی و پیروی از روشی منطقی و اصولی برای تهیه لباس مناسب و در خورد شخصیت افراد می تواند جهت نیل به اهدافی که از یک لباس می توان داشت، مثمر ثمر باشد.

4000 تومان – خرید
اشتراک گذاری مقاله
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز