خانه » مقالات کارآفرینی » دانلود مقاله کارآفرینی تولید فاصله یاب لیزری

دانلود مقاله کارآفرینی تولید فاصله یاب لیزری

دانلود مقاله کارآفرینی تولید فاصله یاب لیزری از سری مقالات کارآفرینی با 42 صفحه و فرمت اجرایی word

فاصله یاب لیزری «Laser Rangefinder» برای سنجش میزان مسافت بین اجسام می باشد. این وسیله ها به کمک پرتو لیزری که از ویژگی های آنان است این کار را انجام می دهند. شاید تا به حال در بعضی از فیلم های جنگی دیده باشید که یک سرباز به وسیله یک دوربین آدرس دقیق دشمن را به توپ خانه های خودی می دهد و آنها به سوی هدف بمب پرتاب می کنند، آن وسیله که شخص نظامی آدرس را می دهد فاصله یاب لیزری می باشد.

فاصله یاب لیزری نظامی

فاصله یاب لیزری نظامی

در این مقاله قصد داریم تا راه اندازی کارخانه تولید فاصله یاب لیزری را بررسی کنیم و مورد ارزیابی قرار دهیم که با تأسیس کارخانه تولید فاصله سنج لیزری می توان به سود خوبی رسید یا خیر؟ خب برای این کار این مقاله کمک زیادی به شما می کند. در همین راستا تعداد صفحات این مقاله به چهار فصل تقسیم شده است که ما در زیر توضیحی درباره فصول آن می دهیم :

  • فصل اول کلیات تحقیق نام دارد که در آن میزان اشتغالزایی، توضیحاتی در مورد خود فاصله یاب های لیزری و … توضیحاتی داده شده است.
  • فصل دوم روش انجام کار برای احداث کارخانه فاصله یاب که شامل تجهیزاتی که برای این کارخانه مورد نیاز است چه کسانی به درد انجام امور این مکان می خورند به اضافه چندین مطلب دیگر بیان شده است.
  • در فصل سوم به امور مالی طرح تولید فاصله یاب لیزری اشاره شده است که هزینه هایی که برای انجام تاسیس این مکان مورد نیاز است تعریف شده است.
  • و در فصل چهارم که نتیجه گیری نام دارد، جمع بندی کامل انجام شده است و پیشنهاداتی برای انجام کار بهتر داده شده است.

تأسیس کارخانه تولید فاصله یاب لیزری

تنوع در ابزارهای آزمایش گاهی زیاد است اما یکی از دقیق ترین ابزارهای آزمایشگاهی فاصله یاب لیزری است. در دنیای امروز که تمام فعالیت ها با نظم و دقت خاصی انجام می شود در بخش های مختلف تولیدی نیز نیاز به ابزاری برای اینکه بتوان دقت تولید را افزایش داد احساس می شود. فاصله یاب لیزری وسیله ای است که این کار را برای تولید کنندگان انجام می دهد. در این وسیله از فنون پیشرفته ی پردازش اطلاعات و سیستم های پیچیده ی الکترونیکی استفاده شده و خط تولید را به صورت هوشمند کنترل می کند. در این دستگاه آزمایش گاهی سنسورهایی تعبیه شده است که باید در تمام شرایط از جمله شرایط بد جوی و در نورهای شدید قادر به فعالیت باشد و همچنین باید فاصله مناسب را درک کند. این سنسور ها اطلاعات گوناگون را جمع آوری می کنند و توسط مدارهایی که به یک پردازشگر متصل شده اند این اطلاعات را ارائه می دهند. پردازشگرها می توانند اطلاعات را تحلیل کنند و راننده ها را از وجود خطر تصادف مطلع سازند.

3000 تومان – خرید

اشتراک گذاری مقاله
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز