خانه » مقالات کارآموزی » دانلود مقاله کارآموزی در کافی نت

دانلود مقاله کارآموزی در کافی نت

دانلود مقاله کارآموزی در کافی نت از سری مقالات کارآموزی با 78 صفحه و فرمت اجرایی Word

کارورزی در کافی نت «Internet Cafe یا Coffee Net» یکی از مباحثی است که علاقه مندان و محققان رشته کامپیوتر به دنبال کسب اطلاعات در مورد فعالیت و نحوه انجام کار در آن می باشند.

ما در این پست از سایت دانلود مقاله بر آن هستیم تا یک مقاله کامل و جامع کارآموزی درباره فعالیت در یک کافی نت در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. این مقاله از 3 فصل تشکیل شده است که هر فصل مطالبی کامل پیرامون موضوعات مورد بحث در خود جای داده اند. ما در زیر تنها توضیحات خیلی کوتاه از این سه فصل می نویسیم و در ادامه توضیحاتی پیرامون کافی نت و در آخر توضیحات شما می توانید این مقاله را به صورت کامل دانلود نمایید :

  1. شما در فصل اول با کلیات شبکه های کامپیوتری که اساس و لازمه راه اندازی یکی کافی نت می باشد آشنا می شوید.
  2. در فصل دوم شما اطلاعات مربوط به هر چیزی که مربوط به یک کافی نت می شود کسب می کنید.
  3. فصل سوم نیز روش انجام کار یا همان نحوه فعالیت در یک کافی نت توضیح داده شده است.

گزارش کارآموزی در کافی نت

کافی نت از اصطلاحاتی است که در چند سال اخیر به دنبال رواج اینترنت در ایران شکل گرفته است. از این نظر کشورهای غربی فقط چند سالی از ایران جلو بودند و همین که اینترنت و پست الکترونیکی (Email) جای خود را در مقام رسانه ای و اطلاع رسانی سریع و سهل الوصول تثبیت کرد در گوشه و کنار شهرهای بزرگ مغازه هایی با رایانه های متعدد تأسیس شد که این خدمات را در قبال بهایی در اختیار متقاضیان می نهاد.

گزارش کارآموزی کافی نت

گزارش کارآموزی کافی نت

در این بین برخی از قهوه خانه ها، که از مکان های مهم اختلاط مردم در کشورهای غربی اند، با نصب چند رایانه تلاش کردند تا به این بازار جدید وارد شوند و ضمن عرضۀ نوشیدنی ها و تنقلات معمول خود دسترسی مردم را نیز به این امکانات مهیا کنند. ضمناً مغازه هایی که صرفاً به منظور عرضه خدمات اینترنتی تأسیس شده بودند دریافتند که مردم به هنگام استفاده از این امکانات بی میل نیستند گاهس قهوه ای بنوشند و لذا با تأسیس قهوه خانه ای کوچگ این امکان را نیز در اختیار مشتریان قرار دادند. بدین ترتیب، دیری نگذشت که اصطلاح Internet Cafe در زبان های غربی باب شد که معنی تحت اللفظی آن کافه یا قهوه خانه ای است که در آن می توان از اینترنت هم استفاده کرد.

با پیدایش مغازه هایی برای استفاده از اینترنت در ایران، اصطلاح «اینترنت کافه» هم وارد زبان فارسی شد. اما به سیاق اصطلاحاتی که در بالا به آنها اشاره کردیم، در اینجا نیز اصطلاح را تغییر دادند و اصطلاح من درآوردی «کافی نت» را از آن ساختند که از قرار معلوم چیزی معادل Café Net است (که برخی موارد مشاهده شده که به صورت coffee Net هم نوشته و خوانده می شود!) که معنای آن «شبکۀ قهوه خانه» یا در مورد اخیرالذکر «شبکه قهوه» است و به هیچ وجه منظور اصلی اصطلاح «اینترنت کافه» را بازگو نمی کند.

5000 تومان – خرید
اشتراک گذاری مقاله
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز