خانه » مقالات کارآفرینی » دانلود مقاله کارآفرینی احداث کارخانه ایزوگام

دانلود مقاله کارآفرینی احداث کارخانه ایزوگام

دانلود مقاله کارآفرینی احداث کارخانه ایزوگام از سری مقالات کارآفرینی با 35 صفحه و فرمت اجرایی word

برای پوشاندن و ایمن کردن پشت بام های ساختمان ها، استخر و مکان هایی از این قبیل معمولا از نوعی عایق استفاده می کنند که ضد نم و رطوبت است. نام تجاری و بازرگانی این عایق ایزوگام است. ایزوگام از فرآورده های نفتی تولید می شود و از رخنه کردن و نفوذ آّب جلوگیری می کند. در گذشته مردم برای عایق کردن پشت بام ها و استخرها و … از روش های سنتی استفاده می کردند. آن ها به وسیله آسفالت و قیرگونی این عایق کاری ها را انجام می دادند. از زمانی که عایق های رطوبتی جدید به وجود آمدند و دارای مزیت های بیشتری نسبت به روش های سنتی بودند، کم کم جای روش های سنتی را گرفتند.ب ه طوری که در حال حاضر در اکثر ساختمان ها و در هر مرحله ای که هستند اعم از پی و فونداسیون یا ایزولاسیون دیوارها، پشت بام و … از این لایه ها و عایق های رطوبتی استفاده می شود. عایق کاری علاوه بر جلوگیری از نفوذ آب نقش به سزایی نیز در سرد و گرم نگه داشتن ساختمان در فصول مختلف دارد.

مقاله کارآفرینی تولید ایزوگام

مقاله کارآفرینی تولید ایزوگام

احداث کارخانه تولید ایزوگام و نصب آن عنوان این پست از سایت دانلود مقاله می باشد که می خواهیم آن را برای شما به اشتراک بگذاریم. اگر مایل به کسب اطلاعات بیشتر برای این مقاله کارآفرینی هستید می توانید عناوین مهمی که در آن به کار رفته است را مطالعه کنید :

  • مقاله کارآفرینی راه اندازی کارخانه تولید ایزوگام از چهار فصل تشکیل شده است.
  • فصل اول کلیات طرح را بازگو کرده است و به توضیحات کلی درباره طرح تولید ایزوگام مطالبی را بیان کرده است.
  • فصل دوم نیز روش های انجام کار برای تأسیس کارخانه ایزوگام را شرح داده است که کمک زیادی به شما می کند.
  • در سومین فصل از این مقاله که می توان مهم ترین بخش این طرح نامگذاری کرد، امور مالی طرح برای احداث در آن نوشته شده است.
  • و در فصل چهارم جمع بندی از کل مقاله گرفته شده است و در ادامه آن نتیجه گیری انجام شده است و پیشنهادات مربوط به آن نیز پرداخته شده است.

طرح توجیهی احداث کارخانه ایزوگام

ارزیابی عایق ها

برای انتخاب یک عایق خوب، مهم ترین نکته این است که این عایق دارای مقاومت حرارتی بالایی باشد. به طور یقین هر چه این مقاومت بیشتر باشد حرارت کمتری از آن عبور می کند و این خود باعث صرفه جویی می شود. برای انتخاب یک عایق ایزوگام باید مقاومت حرارتی آن را سنجید نه ضخامت آن را. عایق های زیادی هستند که از نظر مقاومت حرارتی در یک سطح هستند و تفاوت آن ها در قیمت و جایی که به کار برده می شوند است.

نکات مهم در نصب انواع ایزوگام

در صورتی عایق ها می توانند کار خود را به درستی انجام دهند که به درستی نصب شده باشند. در هنگام نصب عایق ها هرگز نباید آن ها را فشرده کرد، عایق ها در هنگام نصب باید ضخامت اولیه خود را داشته باشند در غیر این صورت مقاومت حرارتی آن ها کم می شود. در هنگام عایق کاری باید تمام سطحی که باید عایق شود را پوشاند. نوعی از عایق ها به نام پلی استیران وجود دارد که به آب مقاوم است این در حالی است که بقیه عایق ها در برابر رطوبت خاصیت و کارایی خود را از دست می دهند به همین دلیل باید آن ها را خشک نگه داشت.

3000 تومان – خرید
اشتراک گذاری مقاله
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز