خانه » مقالات حسابداری » دانلود مقاله طراحی و تبدیل سیستم حسابداری دستی به مکانیزه

دانلود مقاله طراحی و تبدیل سیستم حسابداری دستی به مکانیزه

دانلود مقاله طراحی و تبدیل سیستم حسابداری دستی به مکانیزه از سری مقالات حسابداری با 63 صفحه و فرمت اجرایی word

اگر علاقه مندید نحوه طراحی و تبدیل یک سیستم حسابداری دستی به مکانیزه را یاد بگیرد و با آن بیشتر آشنا شوید توضیحات این مطالب را مطالعه کنید و اگر نیاز به توضیحات و مطالب بیشتری داشتید در انتهای این مطلب لینک دانلود در اختیار شما گذاشته شده است و شما می توانید از آن استفاده کنید.

امروزه افراد با در اختیار داشتن یک رایانه و نرم افزار حسابداری می تواند تمامی معاملات شرکت را ثبت و گزارش های حسابداری و مالی مورد احتیاج خود را به طور کامل تهیه کنند. ذخیره سازی اطلاعات و داشتن دانش تخصصی در یک سیستم هوشمند که از بین نمی رود و کمتر دچار مشکل می شود، شما را در برابر رقبا حفظ خواهد کرد و ظاهراً پاسخ مناسبی برای کارشناسان خبره و انجام تصمیم گیری فراهم می کند.

یک سیستم مکانیزه می تواند برای حسابداری در حرفه آن ها قابل اتکاء باشد زیرا به آن ها کمک می کند تا مشکلات احتمالی خود را حل کنند و وظایف خود را به آسانی انجام دهند. سیستم مکانیزه می تواند مهارت های لازم را برای کارشناسان جدید به ویژه برای کارشناسانی فراهم کند که از تعابیر منطقی استفاده می کنند.

سیستم های مکانیزه حسابداری هوشمند ضمن حذف کارهای تکراری و زمان بر زمان مورد استفاده کاربر را ذخیره می کنند. سیستم های هوشمند کارکرد واحدی دارند و نقش آنها تهیه و تدارک دانش سیستم و فرآیند استدلال برای ایجاد راه حل در مورد یک مشکل خاص است. اکثر تعابیر به کار رفته در سیستم های مکانیزه رد یا مسیر ساده ای از استدلال را فراهم می آورند، مسیری که با کمک سیستم و برای دستیابی به نتایج دنبال می شود. به این طریق سیستم نحوۀ به جواب رسیدن و اتخاذ تصمیم قطعی فرد را توجیه می کند.

تبدیل سیستم دستی حسابداری به مکانیزه

تبدیل سیستم دستی حسابداری به مکانیزه

فرآیند آماده سازی سیستم مکانیزه حسابداری فرآیندی بسیار طولانی و مشکل و در عین حال بسیار سودمند است. در مرحله کسب دانش و اطلاعات کارشناسان معمولاً بر سر شناسایی وضعیت خود و دیگران با استفاده از تکنولوژی سیستم هوشمند با رقبایی همانند سایر تکنولوژی های مورد پذیرش یا عدم پذیرش شرکت ها مواجهند.

گرچه از جمله منافع بالقوه سیستم و مزایای مستقیم آن مانند کاهش هزینه یا رشد تولید با استفاده از سیستم مکانیزه و مزایای غیر مستقیم آن مانند کم شدن محدودیت برای کاربران را یاد کرد.

آشنایی بیشتر با سیستم های مکانیزه حسابداری

سیستم های حسابداری مکانیزه بسته های از پیش آماده ای هستند که تامین کنندگان آن ها را برای برآورده کردن نیازمندی های استاندارد در طیف وسیعی از سازمان ها تهیه می کنند.

این سیستم در حوزه های مختلفی چون : حسابداری مدیریت، حسابداری مالی، انبار، حقوق و دستمزد و یا حتی برنامه ریزی منابع سازمانی و غیره طراحی و تولید شده اند.

صدها عرضه کننده در سطح بین المللی و ملی محصولات مختلف خود را در پاسخ به نیازهای کسب و کار سازمان ها عرضه می کنند و در نتیجه امروزه سازمان ها با مسئله ارزیابی و انتخاب سیستم مکانیزه حسابداری مناسبی روبرو هستند تا بتوانند با توجه به نیازهای سازمانی از قبیل وجود عملکرد مناسب، در نقش هوش تجاری و پشتیبانی تصمیم گیری نیز ظاهر شوند.

برای حل این معضل و ایجاد مزیت رقابتی مناسب انتخاب دقیق سیستم با سطح مناسب پشتیبانی تصمیم گیری و هوشمندی کسب و کار ضرورت دارد، لذا ارزیابی و سنجش تاثیر چنین سیستم هایی در زمینه حسابداری و تعیین معیارهای مناسب این ارزیابی به شیوۀ علمی از ضروریات است.

تبدیل یک سیستم دستی به سیستم نرم افزار حسابداری

تبدیل یک سیستم دستی به سیستم نرم افزار حسابداری

امروزه در کشور ما و در بسیاری از کشورهای در حال توسعه با ایجاد نگرشی مبتنی بر فراهم کردن مزیت رقابتی برای استفاده از سیستم های حسابداری، مدیران ارشد مالی و مدیران فن آوری اطلاعات با چالشی جدید روبرو شده اند و این چالش انتخاب بین سیستم دستی و سیستم مکانیزه متناسب با سازمان و پوشش دهنده نیازهای ذینفعان مالی در قالب کسب سود بیشتر است.

در گذشته احتمالاً، توجه به کارکردهای اتوماسیون و مکانیزاسیون فرایندی و ذخیره داده بیشتر مورد توجه سازمان ها بوده است و در نتیجه در انتخاب سیستم مورد نظر نیز معیارهای متمرکز بر این موضوعات و روش های متناسب ارزیابی به کار گرفته می شد. امروزه، با مطرح شدن ویژگی راهبردی فن آوری اطلاعات و ارزش داده بحث اطلاعات تحت نام مکانیزاسیون کردن کسب و کار، ضرورت یافته است.

لذا سیستم های حسابداری باید محوریت خود را علاوه بر مکانیزاسیون بر پشتیبانی تصمیم گیری و هوشمندی کسب و کار نیز طراحی کنند.

تبدیل سیستم دستی حسابداری به سیستم مکانیزه موضوع این مقاله از سایت DownloadArticle.ir می باشد. مطالب مهمی که در این مقاله آمده است به صورت زیر می باشد :

  1. در ابتدای مقاله اهمیت و ضروریت تحقیق، روش تحقیق، قلمرو زمانی و مکانی بیان شده است.
  2. در ادامه شما با بخش های سیستم حسابداری مکانیزه بیشتر آشنا می شوید.
  3. سپس مطالبی پیرامون سیستم حسابداری مکانیزه بیان شده است.
  4. همچنین مزایای استفاده از سیستم حسابداری مکانیزه بررسی شده است.
  5. مراحل طراحی سیستم مکانیزه حسابداری عنوان یکی دیگر از مطالبی است که در این مقاله دیده می شود.
  6. و مطالب زیاد دیگر … .
4000 تومان – خرید
اشتراک گذاری مقاله
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز